Izolace ropných produktů

Proti úniku ropných produktů do spodních vod provádíme montáž speciálních izolací s potřebnými atesty. Jedná se především izolace čerpacích stanic pohonných hmot a další stavby podobného charakteru.
Tedy se jedná především o izolace:

Pro aplikaci těchto izolací máme vlastní potřebné vybavení.
Našich služeb využilo již mnoho zákazníků, ať již malých či velkých firem.  Neodmítáme ani malé zakázky, které jsou pro mnohé velké firmy ztrátové a tak je výsledná cena předražená – profesionální přístup je samozřejmostí.
Zakázku izolací provedeme od cenové nabídky přes pracovní postup, dodržení daných termínů až po kvalitně odvedenou práci.
  ropa

Kontaktujte nás – rádi Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

Izolace - Císař

Izolace

29072009459 29072009460 29072009461 29072009462 29072009463


Izolace jímek, skládek a nádrží provádíme s ohledem na jejich použití. Izolace je vždy prováděná s vysokým důrazem na odolnost a zabezpečení proti prosáknutí různých chemických látek a olejů.


Zobrazit
Proti úniku ropných produktů do spodních vod provádíme montáž speciálních izolací s potřebnými atesty.
Zobrazit
Pro izolace bazénů a jezírek používáme výhradně hydroizolační fólie Alkorplan, které jsou vyrobeny z měkčeného PVC.
Zobrazit
Radon je přírodní radioaktivní plyn, který vzniká postupnou přeměnou uranu, v různých množstvích přítomného v zemské kůře. 
Zobrazit